Świetlice osiedlowe Gorlickiego Centrum Kultury serdecznie zapraszają do udziału w zaplanowanych zajęciach w ramach Akcji Lato 2020. Tegoroczne hasło letniego projektu świetlic to „Letnia mega misja w świetlicach GCK”.

Zajęcia w świetlicach GCK w okresie letnim skierowane są dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 15 lat. Wstęp wolny liczba miejsc ograniczona.

 

 

W okresie wakacji 2020 Świetlice GCK będą czynne:

 

Świetlica GCK, filia Sokół ul. Dukielska 73;

od 1.07. do 31.07.

od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00

Świetlica GCK, ul Krasińskiego 3;

od 1.07. do 14.08.

od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 – 12.30

Świetlica GCK, ul. Pod Lodownią 12;

od 1.07. do 24.07. oraz 17.08 do 31.08;

wtorek, środa, czwartek, piątek od godz. 9.00 -15.00;  poniedziałek od godz. 12.00 – 18.00

Świetlica GCK, ul. Wyszyńskiego 35;

od 1.07. do 31.07. oraz od 20.08 do 31.08.

od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 -12.30

 

 

Szczegóły zajęć:

ŚWIETLICA SOKÓŁ UL. DUKIELSKA 73

 

01.07. 2020 r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12, ul. Krasińskiego

9.00 – 15.00 – „Strefa wypraw” – wyjazd do Siar (ognisko, gry, zabawy)– zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

02.07.2020r. (czwartek)

9.30 – 11.30 oraz 13.00 – 15.00–„Kamienne opowieści” – tworzenie rozmaitych obrazów za pomocą pisaków.

 

06.07.2020r. (poniedziałek)

9.30 – 11.30 oraz 13.00 – 15.00  – „Główka pracuje” – autorska gra planszową.

 

07.07.2020 r. (wtorek)

9.30 – 11.30 oraz 13.00 – 15.00  – „Wkręcony w zabawę” – gry i zabawy

integracyjne.

 

08.07. 2020 r.(środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12, ul. Krasińskiego 3

9.00 – 16.00 – „Strefa wypraw” – wyjazd do Wapiennego – wieża widokowa – Ferdel – rajd pieszy – zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

10.07. 2020r. (piątek)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12

10.00 – 14.00  – „Barwny świat filmu” – wyjście na seans filmowy do kina„Kolory” –

zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

13.07. 2020r. (poniedziałek)

9.30 – 11.30 oraz 13.00 – 15.00   – „Z literaturą na wakacjach” – autorskie bajki dla dzieci.

 

14.07. 2020r. (wtorek)

godz. 9.30 – 11.30 oraz 13.00 – 15.00   – „Plastyczne pomysły” – patyki zabawa sensoryczna.

 

15.07. 2020r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12, „MUNTEK” ul. Krasińskiego 3

9.00 – 15.00  – „Strefa wypraw” – wyjście do parku edukacyjnego w Szymbarku
– zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

16.07. 2020r. (czwartek)

9.30 – 11.30 oraz 13.00 – 15.00  – „Artystyczna dusza” –tworzenie papierowych

motyli.

 

20.07. 2020r. (poniedziałek)

9.30 – 11.30 oraz 13.00 – 15.00  – „Projektant” –autorska ramka na zdjęcie

 

21.07. 2020r. (wtorek)

9.30 – 11.30 oraz 13.00 – 15.00- „Plenerowe harce” – zabawy na świeżym powietrzu w słoneczne dni.

 

22.07. 2020r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12

8.00 – 16.00 – „Strefa wypraw” – wycieczka do Uścia Gorlickiego – ogrody Mazurówka – zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

23.07. 2020r. (czwartek)

9.30 – 11.30 oraz 13.00 – 15.00  – Nietypowe kalendarium – „Dzień

włóczykija” – plastyczne prace  w plenerze.

 

24.07. 2020r. (piątek)

 Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35,OK3M ul. Pod Lodownią 12

10.00 – 14.00  – „Barwny świat filmu” – wyjście na seans filmowy do kina

„Kolory” – zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

27.07. 2020r. (poniedziałek)

9.30 – 11.30 oraz 13.00 – 15.00   – „Mój pomysł na” – tworzymy własne lampiony.

 

28.07. 2020r. (wtorek)

9.30 – 11.30 oraz 13.00 – 15.00   – „Obrazy w 3D” –prace plastyczne inspirowane przyrodą.

 

29.07. 2020r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul., „MUNTEK” ul. Krasińskiego 3

9.00 – 16.00 – „Strefa wypraw” – wyjazd do obserwatorium astronomicznego w  Rzepienniku Biskupim – zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

30.07. 2020r. (czwartek)

9.30 – 11.30 oraz 13.00 – 15.00  – „Pomysły z kapelusza” – tworzenie upominków dla przyjaciela.

 

 

ŚWIETLICA OK3M, UL. PODLODOWNIĄ 12

 

01.07. 2020 r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12, ul. Krasińskiego

9.00 – 15.00 – „Strefa wypraw” – wyjazd do Siar (ognisko, gry, zabawy)– zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

2.07. 2020r. (czwartek)

13.00 – 17.00   –   „Lato, lato wszędzie….”  –  warsztaty plastyczne – praca z gliną.

 

6.07. 2020r. (poniedziałek)

10.00 – 14.00   –   „Lato, lato wszędzie….”  –  warsztaty plastyczne.

 

7.07. 2020 r. (wtorek)

10.00 -13.00   –   „Mocne uderzenie”  –  turniej cymbergaja.

 

8.07. 2020 r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12, ul. Krasińskiego 3

9.00 – 16.00 – „Strefa wypraw” – wyjazd do Wapiennego – wieża widokowa – Ferdel – rajd pieszy – zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

10.07. 2020r. (piątek)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12

10.00 – 14.00  – „Barwny świat filmu” – wyjście na seans filmowy do kina „Kolory” –

zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

14.07. 2020r. (wtorek)

10.00 -13.00   –   „Gorlickimi uliczkami…” – wyprawa do Parku Miejskiego.

 

15.07. 2020r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12, „MUNTEK” ul. Krasińskiego 3

9.00 – 15.00  – „Strefa wypraw” – wyjście do parku edukacyjnego w Szymbarku
– zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

17.07.2020r. (piątek)

 10.00 – 14.00   –   „Lato. lato wszędzie….”  – warsztaty plastyczne – plener.

 

20.07. 2020r. (poniedziałek)

10.00 – 13.00   –   Gry i zabawy sportowe.

 

21.07. 2020r. (wtorek)

10.00 – 13.00   –  „Lato, lato wszędzie…” – warsztaty plastyczne  – „W ogrodzie  kwiatowym mistrza” – praca na sztalugach.

 

22.07. 2020r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12

8.00 – 16.00 – „Strefa wypraw” – wycieczka do Uścia Gorlickiego – ogrody Mazurówka – zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

24.07. 2020r. (piątek)

 Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35OK3M ul. Pod

Lodownią 12

10.00 – 14.00  – „Barwny świat filmu” – wyjście na seans filmowy do kina

„Kolory” – zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

 SIERPIEŃ

19.08.2020r.(środa)

 10.00 – 14.00   –   Seans filmowy w „Kinie Kolory”.

 

20.08.2020r. (czwartek)

 10.00 -15.00   –   „Gorlickimi uliczkami…”  –  wyprawa do Pałacu Długoszów.

 

 

ŚWIETLICA „OSG” ul. WYSZYŃSKIEGO 35

29.06.2020 r. (poniedziałek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 –„Mam na to papier: O rety! Portrety…” – twórczość rysunkowa.

 

30.06.2020 r. (wtorek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – „Nietypowe kalendarium: Dzień motyla kapustnika” – zajęcia tematyczne.

 

01.07.2020 r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12, ul. Krasińskiego

9.00 – 15.00 – „Strefa wypraw” – wyjazd do Siar (ognisko, gry, zabawy)– zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

02.07.2020 r. (czwartek)

9.00-12.00 -„Ścigacze” – terenowa gra w kapsle /boisko obok świetlicy/.

 

03.07.2020 r. (piątek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – „Mam na to papier: Mali projektanci” – tworzenie projektów mody.

 

06.07.2020 r. (poniedziałek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – „Mam na to papier: Ptaszarnia” – tworzenie ptaków.

 

07.07.2020 r. (wtorek)

9.00 – 12.00 – „Tropiciele przyrody” – spacer do Parku Miejskiego im. Mc Garveya w Gorlicach.

 

08.07.2020 r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12, ul. Krasińskiego 3

9.00 – 16.00 – „Strefa wypraw” – wyjazd do Wapiennego – wieża widokowa – Ferdel – rajd pieszy – zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

09.07.2020 r. (czwartek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – „Mam na to papier: Barwny ogród” – tworzenie kwiatów.

 

10.07.2020r. (piątek)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12

10.00 – 14.00  – „Barwny świat filmu” – wyjście na seans filmowy do kina „Kolory” –

zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

13.07.2020 r. (poniedziałek)

9.00-10.00 oraz 11.00- 12.00 -„Mam na to papier: Niesamowite zoo” – tworzenie zwierzaków.

 

14.07.2020 r. (wtorek)

9.00-10.00 oraz 11.00- 12.00 – „Mam na to papier: Witraże”- tworzenie dekoracyjnych witrażyków.

 

15.07.2020 r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12, „MUNTEK” ul. Krasińskiego 3

9.00 – 15.00  – „Strefa wypraw” – wyjście do parku edukacyjnego w Szymbarku
– zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

16.07.2020 r. (czwartek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – „Mam na to papier: Teatrzyk”- tworzenie paluszkowych pacynek .

 

17.07.2020 r. (piątek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – „Nietypowe kalendarium: Dzień Emoji” – zajęcia tematyczne.

 

20.07.2020 r. (poniedziałek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – „Nietypowe kalendarium: Dzień Czterookich” – zajęcia tematyczne.

 

21.07.2020 r. (wtorek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – – „Mam na to papier: Kostki… nie tylko do grania” – tworzenie kostek.

 

22.07.2020 r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12

8.00 – 16.00 – „Strefa wypraw” – wycieczka do Uścia Gorlickiego – ogrody Mazurówka – zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

23.07.2020 r. (czwartek)

9.00-12.00 – „Nietypowe kalendarium: Dzień Włóczykija” wyjście do Parku Miejskiego im. Mc Garveya w Gorlicach.

 

24.07.2020 r. (piątek)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35OK3M ul. Pod

Lodownią 12

10.00 – 14.00  – „Barwny świat filmu” – wyjście na seans filmowy do kina

„Kolory” – zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

27.07.2020 r. (poniedziałek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – „“Mam na to papier: Zakładkowo” – tworzenie zakładek do książek.

 

28.07.2020 r. (wtorek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – „Mam na to papier: Magia słów ” – tworzenie przestrzennych liter.

 

29.07.2020 r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul., „MUNTEK” ul. Krasińskiego 3

9.00 – 16.00 – „Strefa wypraw” – wyjazd do obserwatorium astronomicznego w  Rzepienniku Biskupim – zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

30.07.2020 r. (czwartek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – – „Mam na to papier: Pudełeczko marzeń…”- tworzenie pudełek.

 

31.07.2020 r. (piątek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – „Mam na to papier: Budowle świata” – tworzenie znanych budynków.

 

SIERPIEŃ

24.08.2020r. (poniedziałek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – – „Mam na to papier: Okno na świat” – twórczość rysunkowa.

 

25.08.2020r. (wtorek)
9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – „Mam na to papier: Zaginiony świat” – tworzenie dinozaurów.

 

26.08.2020r. (środa)
9.00-10.00 oraz 11.00- 12.00 – „Mam na to papier: Podwodny świat” – tworzenie rybek.

 

27.08.2020r. (czwartek)
9.00-10.00 oraz 11.00- 12.00 -„Mam na to papier: Auto świat” – tworzenie samochodzików.

 

28.08.2020r. (piątek)

9.00-10.00 oraz 11.00-12.00 – „Nietypowe kalendarium: Dzień Lotnictwa” – tworzenie samolotów.

 

 

ŚWIETLICA „MUNTEK” PRZY UL. KRASIŃSKIEGO 3

29.06.2020r. (Poniedziałek)

9.00 -10.00  – „Wakacje marzeń”- tworzenie kolażu.  (I grupa)

11.00 – 12.00  – „Wakacje marzeń”- tworzenie kolażu.  (II grupa)

 

30.06.2020r. (wtorek)

9.00 – 10.00 – Literacki wtorek „Festiwal książki”.  (I grupa)

11.00 – 12.00 – Literackie wtorki „Festiwal książki”. (II grupa)

 

1.07.2020r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12, ul. Krasińskiego

9.00 – 15.00 – „Strefa wypraw” – wyjazd do Siar (ognisko, gry, zabawy) – zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

2.07.2020r. (czwartek)

9.00 – 10.00 – „Obraz w kropki- plastelina, bibuła, farba ”.  (I grupa)

11.00 – 12.00  – „Obraz w kropki- plastelina, bibuła, farba ”. (II grupa)

 

3.07.2020r. (piątek)

9.00 – 10.00 – Piątek z głową  „Czy wiesz, że… quizy”.  (I grupa)

11.00 – 12.00 – Piątek z głową  „Czy wiesz, że…quizy”.  (II grupa)

 

6.07.2020r. (poniedziałek)

9.00 – 12.00 – Lubię poniedziałki „ Piknik ze słońcem”

 

7.07.2020r. (wtorek)

9.00 – 12.00 – Literacki wtorek „ Czy biblioteka to tylko książki ?- wyjście do
biblioteki.

 

8.07. 2020r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12, ul. Krasińskiego 3

9.00 – 16.00 – „Strefa wypraw” – wyjazd do Wapiennego – wieża widokowa – Ferdel – rajd pieszy – zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

9.07. 2020r. (czwartek)

9.00 – 11.30 – Czwartek z filmem- wyjście do kina.

 

10.07.2020r. (piątek)

9.00 – 10.00 – Piątek z głową  „Czy wiesz, że… kalambury”.  (I grupa)

11.00 – 12.00 – Piątek z głową  „Czy wiesz, że…kalambury”.  (II grupa)

 

13.07.2020r. (poniedziałek)

9.00 – 12.00 – Lubię poniedziałki „ Gra w zielone- zabawy na powietrzu”

 

14.07.2020r. (wtorek)

9.00 – 10.00 – Literacki wtorek „ Zakładka do mojej ulubionej książki”.  (I grupa)

11.00 – 12.00 – Literackie wtorki „Zakładka do mojej ulubionej książki”.  (II grupa)

 

15.07.2020r. (środa)

Świetlice: Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul. Pod Lodownią 12, „MUNTEK” ul. Krasińskiego 3

9.00 – 15.00  – „Strefa wypraw” – wyjście do parku edukacyjnego w Szymbarku
– zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

16.07.2020r. (czwartek)

9.00 – 10.00 – Muzyczny czwartek  „Świetlicowe karaoke”.  (I grupa)

11.00 – 12.00 – Muzyczny czwartek  „Świetlicowe karaoke”. (II grupa)

 

17.07.2020r. (piątek)

9.00 – 10.00 – Piątek z głową  „Czy wiesz, że… zagadki”.  (I grupa)

11.00 – 12.00 – Piątek z głową  „Czy wiesz, że…zagadki” . (II grupa)

 

20.07.2020r. (poniedziałek)

9.00 – 12.00 – Lubię poniedziałki „ Zabawy naszych rodziców”.

 

21.07.2020r. (wtorek)

9.00 – 12.00 – Literacki wtorek „Książki the best- uliczna ankieta”.

 

22.07.2020r. (środa)

9.00 – 10.00 – Plastyczna środa „ Zdjęcia ciąg dalszy… ”.  (I grupa)

11.00 – 12.00 – Plastyczna środa „ Zdjęcia ciąg dalszy… ”.  (II grupa)

 

23.07.2020r. (czwartek)

9.00 – 11.30 – Czwartek z filmem- wyjście do kina.

 

24.07.2020r. (piątek)

9.00 – 10.00 – Piątek z głową  „Czy wiesz, że… konkursy”.  (I grupa)

11.00 – 12.00 – Piątek z głową  „Czy wiesz, że…konkursy”.  (II grupa)

 

27.07.2020r. (poniedziałek)

9.00 – 12.00 – Lubię poniedziałki „ Poznajemy Gorlice- wyjście do Skansen Przemysłu Naftowego Magdalena ”.

 

28.07.2020r. (wtorek)

9.00 – 10.00 – Literacki wtorek „Mój pomysł na komiks”.  (I grupa)

11.00 – 12.00 – Literackie wtorki „Mój pomysł na komiks”.  (II grupa)

 

29.07. 2020r. (środa)

Świetlice:  Sokół, ul. Dukielska 73, OSG ul. Wyszyńskiego 35, OK3M ul., „MUNTEK” ul. Krasińskiego 3

9.00 – 16.00 – „Strefa wypraw” – wyjazd do obserwatorium astronomicznego w  Rzepienniku Biskupim – zapisy  u instruktora, ilość miejsc ograniczona (dzieci od lat 9).

 

30.07.2020r. (czwartek)

9.00 – 10.00 – Muzyczny czwartek  „Komponujemy- mój własny dzwonek do telefonu”.

(I grupa)

11.00 – 12.00 – Muzyczny czwartek  „Komponujemy- mój własny dzwonek  do telefonu”. (II grupa)

 

 SIERPIEŃ

1.08.2020r. (poniedziałek)

9.00 – 12.00 – Lubię poniedziałki „ Zabawy naszych dziadków”.

 

4.08.2020r. (wtorek)

9.00 – 10.00 – Literacki wtorek „Mój pomysł na komiks” cd. (I grupa)

11.00 – 12.00 – Literackie wtorki „Mój pomysł na komiks” cd. (II grupa)

 

5.08.2020r. (środa)

9.00 – 10.00 – Plastyczna środa „ Obraz z waty ”. (I grupa)

11.00 – 12.00 – Plastyczna środa „ Obraz z waty ”. (II grupa)

 

6.08.2020r. (czwartek)

9.00 – 11.30 – Czwartek z filmem- wyjście do kina.

 

7.08.2020r. (piątek)

9.00 – 10.00 – Piątek z głową  „Czy wiesz, że…qiuzy”.  (I grupa)

11.00 – 12.00 – Piątek z głową  „Czy wiesz, że…qiuzy ”.  (II grupa)

 

10.08.2020r. (poniedziałek)

9.00 – 12.00 – Lubię poniedziałki „ Piknik ze zdrową żywnością”.

 

11.08.2020r. (wtorek)

9.00 – 10.00 – Projektujemy własną grę stolikową.  (I grupa)

11.00  – 12.00 – Projektujemy własną grę stolikową.  (II grupa)

 

12.08.2020r. (środa)

9.00 – 12.00 – Międzynarodowy Dzień Młodzieży – festiwal rysunku, graffiti.

 

13.08.2020r. (czwartek)

9.00 – 11.30 – Czwartek z filmem- wyjście do kina.

 

 

14.08.2020r. (piątek)

9.00 – 10.00 – Projektujemy własną grę stolikową, cd. (I grupa)

11.00 – 12.00 – Projektujemy własną grę stolikową, cd. (II grupa)

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Projekt i wykonanieAgencja Reklamowa TDesign Center - Reklama - Poligrafia - Skład DTP - Strony internetowe