Studio Tańca DESTINOZajęcia z dziecięcymi i młodzieżowymi zespołami tanecznymi mają na celu stworzenie grup tanecznych, które będą prezentowały swoje umiejętności podczas pokazów, przeglądów tanecznych i innych kulturalnych wydarzeń. Zajęcia składają się z rozgrzewki (ćwiczenia rytmiczne, mające na celu poprawę kondycji i koordynacji ciała) oraz z nauki choreografii tanecznej (taniec nowoczesny: show dance, latino dance, street dance, elementy jazzu i stretchingu).

Zajęcia zapewniają wszechstronny rozwój fizyczny, pozwalają poznać możliwości własnego ciała, rozwijają wrażliwość i uczą wyrażania emocji, pomagają pokonać nieśmiałość, dają możliwość zaprezentowania się w układach choreograficznych.

Zajęcia prowadzi:

Katarzyna Święs – instruktor tańca, absolwentka Pomaturalnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie – specjalność taniec, właścicielka Studia Tańca DESTINO, wielokrotna Mistrzyni Polski w tańcach karaibskich.

Magdalena Kulka – tancerka oraz instruktor tańca w Studio Tańca DESTINO, specjalizująca się w stylach nowoczesnych (hip hop, street dance), słuchaczka na kursie instruktorskim dziedziny tańca nowoczesnego w Krakowie.

Więcej informacji udziela pani Katarzyna Święs pod nr. tel. 514 911 284.

Zajęcia we wtorki i czwartki prowadzi Pani Magdalena Kulka.

Zespół taneczny DESTINO (kids)

Zajęcia odbywają się:

Poniedziałek:       od godz. 17.15 – 18.45

Środa:                   od godz. 16.30 – 18.00

Cena za zajęcia: 60 zł / m-c

Zespół Taneczny Destino (kids) powstał w Gorlickim Centrum Kultury we wrześniu 2015 roku.

Prezentacje i nagrody:

26.06.2016 r. – występ w imprezie pn. „Artystyczne Powitanie Lata” w GCK – relacja

26.04.2016 r. – wyróżnienie w VI Powiatowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Łącku – relacja

9.04.2016 r. – udział w eliminacjach do konkurs „Ja też mam talent” w GCK

Zespół Tańca Nowoczesnego ( wiek 8+)

Zajęcia odbywają się:

Wtorek :              od godz. 17.15 – 18.15