logo-grupy-teatralnej-otwarte-drzwi-300x83

Zespół Teatralny Czterech Pokoleń „Otwarte Drzwi” –  to grupa działająca przy Gorlickim Centrum Kultury, która powstała na początku 2012 roku. Tworzą ją osoby w przedziale wiekowym od 20 – 85 lat.

Aktorzy to osoby zajmujące się na co dzień pracą zawodową oraz emeryci, którym nie brak dystansu do życia, poczucia humoru oraz zaangażowania  w realizację najbardziej szalonych pomysłów.

W 2013 roku zadebiutowali sztuką Michała Bałuckiego „Gęsi i gąski” a w kolejnych latach zachwycili zgromadzoną publiczność spektaklem „Pani Dulska przed sądem” Gabrieli Zapolskiej.
Obecnie zespół przygotował sztukę współczesną pt. „Mistyfikacja” wg „Next ex” Juliusza Machulskiego.

Opiekunem i reżyserem spektakli jest Teresa Klimek.

Próby odbywają się w poniedziałki w godzinach 13.30-17.00 i w piątki w godzinach 10.00-13.00.

Skład zespołu:

• Grębla Ania
  • Klim Grażyna
  • Liana Teresa
  • Mazur Joanna
  • Wałęga Gabriela
  • Zagata Stanisława
  • Szufa Andrzej
  • Klimek Tomasz
  • Rak Leszek
  • Miarecki Jan
  • Pastuszak Stanisław