Nasza wakacyjna podróż „Tropem Pana Kleksa” dobiegła końca.

Wiodła przez zawiłe ścieżki aktywności plastycznych, teatralne szlaki i taneczne dróżki. Uczestnicy zajęć skrupulatnie zbierali piegi, stworzyli maszynę zmian, zaprojektowali i wykonali gry planszowe, wcielali się w zaskakujące role, a także tanecznym krokiem tropili Pana Kleksa. Na zakończenie kreatywnie spędzonego wspólnego czasu każdy otrzymał dyplom oraz buteleczkę z „magicznym” eliksirem przyozdobiony piórem szpaka Mateusza.

Akcja Lato w Gorlickim Centrum Kultury trwa nadal. W sierpniu odbywać się będą warsztaty ceramiki, tworzenia lalek, a także swoją działalność rozpocznie grupa fotograficzno-filmowa (szczegóły niebawem!).

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z naszych wakacyjnych działań, już niebawem opublikujemy również nagranie wideo, gdzie podejrzeć będzie można jeszcze dokładniej naszą podróż „Tropem Pana Kleksa”.

Projekt i wykonanieAgencja Reklamowa TDesign Center - Reklama - Poligrafia - Skład DTP - Strony internetowe