Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska
wstęp wolny

33. FESTIWAL TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY „BAJDUREK”

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do udziału w eliminacjach powiatowych 33. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”.

Festiwal stwarza możliwość konfrontacji, wymiany doświadczeń, twórczych poszukiwań inscenizacyjnych, scenograficznych oraz upowszechniania kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży. Festiwal jest prezentacją dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych z województwa małopolskiego, pracujących w placówkach oświatowo-wychowawczych, domach kultury, stowarzyszeniach i innych.

Adresowany jest głównie do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, ośrodków kultury i wszystkich placówek, w których mogą działać grupy teatralne, w których wiek uczestników nie przekracza 16 lat.

Eliminacje dla powiatu gorlickiego odbędą się 16 maja 2018 r. o godz. 10.00 w sali teatralnej GCK.

Finał, który odbędzie się 12-14 czerwca 2018 r. w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, sala im. L. Lipińskiego, ul. Długosza 3.

Karty zgłoszenia prosimy przesyłać lub dostarczyć osobiście do dnia 4 maja 2018r. na adres: Gorlickie Centrum Kultury, ul. Michalusa 4, 38-320 Gorlice.

Regulamin – do pobrania

Karta zgłoszenia – do pobrania str. 1