Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska

34. FESTIWAL TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY „BAJDUREK”

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do udziału w eliminacjach powiatowych 34. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”.

Festiwal stwarza możliwość konfrontacji, wymiany doświadczeń, twórczych poszukiwań inscenizacyjnych, scenograficznych oraz upowszechniania kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży. Festiwal jest prezentacją dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych z województwa małopolskiego, pracujących w placówkach oświatowo-wychowawczych, domach kultury, stowarzyszeniach i innych.

Adresowany jest głównie do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, ośrodków kultury i wszystkich placówek, w których mogą działać grupy teatralne, w których wiek uczestników nie przekracza 16 lat.

Eliminacje dla powiatu gorlickiego odbędą się 8 kwietnia 2019 r. o godz. 10.00 w sali teatralnej GCK.

FINAŁ, odbędzie się 11-13 czerwca 2019 r. w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, sala im. L. Lipińskiego, ul. Długosza 3.

Karty zgłoszenia prosimy przesyłać lub dostarczyć osobiście do dnia 27 marca 2019 r. na adres: Gorlickie Centrum Kultury, ul. Michalusa 4, 38-320 Gorlice z dopiskiem: BAJDUREK 2019.

Regulamin: do pobrania

Karta zgłoszenia: do pobrania