Sierpień

AREK ZAWILIŃSKI I FILM WINO TRUSKAWKOWE

KONCERT I KINO LETNIE

BLUES WIECZOROWĄ PORĄ I WINO TRUSKAWKOWE

W piątkowy wieczór na dziedzińcu ratusza tuż przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego odbył się koncert Arka Zawilińskiego. Blues i folk w czystej postaci to koncerty Arka. Słuchacz jest ciągłe zaskakiwany bogactwem dźwięków, jakie można wydobyć z gitar i magią słów. Dopełnieniem wieczoru była projekcja filmu pt. „Wino truskawkowe” będącego ekranizacją „Opowieści galicyjskich” Andrzeja Stasiuka.

Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach serdecznie zapraszają na koncert Arka Zawilińskiego oraz kino plenerowe, które odbędą się 19 sierpnia 2016 /piątek/ na dziedzińcu ratusza przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego.

19.00 – koncert Arka Zawilińskiego

21.00 – projekcja filmu z 2008 roku pt. „Wino truskawkowe” będącego ekranizacją „Opowieści galicyjskich” Andrzeja Stasiuka.

Policjant z Warszawy rozpoczyna nowe życie w małym miasteczku przy słowackiej granicy. [opis dystrybutora dvd]

Zwiastun filmu www.filmweb.pl

Wstęp bezpłatny!

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych projekcja odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Polsko-Słowackiego.

REGULAMIN WAKACYJNEGO KINA PLENEROWEGO

1. Organizatorem  Wakacyjnego Kina Plenerowego jest Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča.
  2. Projekcja filmu odbędzie się dniu 19 sierpnia 2016 r. o godzinie 21:00.
  3. Projekcja odbędzie się na dziedzińcu ratusza, Rynek 1.
  4. Organizator nie pobiera opłat za oglądanie filmów.
  5. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w projekcji na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych.
  6. Organizator nie kontroluje wieku widzów.
  7. Podczas projekcji obowiązuje:
  1. kulturalne zachowanie
  2. zakaz palenia papierosów
  3. zakaz wnoszenia i picia alkoholu.

8. Organizator decyduje o ilości osób uczestniczących w projekcji.

9. Każdy, kto zdecyduje się na udział w projekcji zobowiązuje się do bezwzględnego przestrzegania niniejszego regulaminu, w przeciwnym razie zostanie wyproszony z miejsca odbywania się projekcji filmu.

10. Uczestnik może przynieść bezpieczne siedzisko (krzesło, karimatę, materac dmuchany, leżak).

Data:
19 sierpnia 2016