Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

ARTYSTYCZNA NIEDZIELA W GCK

W niedzielę 21 czerwca 2015 roku w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury pn. „Artystyczna niedziela w GCK” odbyły się występy teatralne i taneczne grup działających przy placówce.

Jako pierwszy na scenie zaprezentował się czterdziestoosobowy: dziecięcy zespół taneczny „Pierwszaki”, a następnie Grupa Teatralna „Orzeszek”, która wystawiła sztukę pt. Święto nieposłuszeństwa”. Kolejne prezentacje to popisy taneczne zespołów „CDN”, „Uśmiech”, „Fasolki”, „Axel”, par tańca towarzyskiego „Rytm” oraz Młodzieżowego Zespołu Tanecznego „Pogórzanie Bis”. Zespoły zaprezentowały taniec nowoczesny disco, towarzyski i regionalny. Członkowie zespołów to uczniowie Miejskiego Zespołu Szkół Nr 3, 5, i 6 w Gorlicach. Łącznie na scenie wystąpiło ponad 120 młodych artystów.

Licznie zgromadzona publiczność wspaniale się bawiła czego dowodem były gromkie brawa, którymi w trakcie występów nagradzała artystów.

Relacja zamieszczona na portalu www.halogorlice.info

Autor zdjęć – Iwona Warzycka