Gorlickie Centrum Kultury

Godzina:
Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

„BAJKA CZASEM WKRACZA W ŻYCIE”

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza 3 lutego 2018 r. o godz. 17.30 na spektakl „Bajka czasem wkracza w życie” na podstawie sztuki Ewy Kai Perkowskiej „Dziura, czyli tajemnica pewnej pracowni naukowej”w wykonaniu grupy teatralnej „Radość Tworzenia”.

To opowieść o chłopcu, który przenosi się w świat fantazji, gdzie odrębne światy przenikają się ze sobą. Podczas spektaklu widzowie poczują się jak dzieci, przeniosą się w świat swojego dzieciństwa razem z bohaterami sztuki.

Reżyseria: Teresa Klimek, Halina Schirmer

Grupa teatralna „Radość Tworzenia” działa w Gorlickim Centrum Kultury od marca 2014 roku, tworzą ją osoby z niepełnosprawnością. Jej celem jest integracja osób niepełnosprawnych i poprawa ich funkcjonowania w lokalnym środowisku oraz przełamanie stereotypów wobec osób niepełnosprawnych.

Wstęp: wolny

Zapraszamy!