Budynek i plac przy Świetlicy Osiedlowej Sokół

Godzina:
Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

DZIEŃ DZIECKA 2018 – ŚWIETLICA „SOKÓŁ”

W środę 30 maja br. w świetlicy GCK Sokół i na placu obok budynku odbył się piknik z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Organizatorami imprezy byli: Gorlickie Centrum Kultury – świetlica osiedlowa Sokół przy ulicy Dukielskiej 73
i Rada Osiedla nr 7.

Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla całych rodzin. Dzieci  z tanecznej grupy baletowej działającej przy świetlicy Sokół pod opieką pani Aleksandry Niemiec wystąpiły ze wspaniałymi programami artystycznymi.

Piękna i słoneczna pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu, dlatego dużym powodzeniem cieszyły się animacje sportowo-rekreacyjne dla dzieci i ich opiekunów. Wielkim zainteresowaniem cieszył się również profilaktyczny konkurs plastyczny po hasłem „Marzenia bez uzależnienia”. Dodatkową atrakcją dla dzieci było malowanie twarzy.

Do późnych godzin rodzice wraz z dziećmi tańczyli, śpiewali oraz brali udział w licznych konkursach, a uśmiech nie schodził im z twarzy.

Ponadto organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom imprezy poczęstunek w postaci pysznej kiełbaski z grilla.

Wszyscy uczestnicy wspólnej zabawy zostali obdarowani słodyczami i nagrodami rzeczowymi.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspaniałą wspólną zabawę!