2 czerwca 2016 00:00 — 6 czerwca 2016 00:00
Świetlica Osiedlowa GCK „OK3M”
Gorlice, Małopolskie

DZIEŃ DZIECKA W ŚWIETLICY GCK „POD LODOWNIĄ”

2 maja z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w Świetlicy Gorlickiego Centrum Kultury „Pod Lodownią” uczestnicy zajęć świetlicowych wzięli udział we wspólnej zabawie.

Na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji oraz słodkie niespodzianki. Podczas trzygodzinnej zabawy dzieci wykazały się niezwykłą wytrwałością i sprytem pokonując sprawnościowe tory przeszkód oraz biorąc udział w  innych konkurencjach. Konkursy i quizy wiedzy ze świata bajek, wesoła rywalizacja przy muzyce wypełniły zaplanowany czas.

Dzieci w trakcie zabaw integracyjnych sprawdzały swoją siłę i wiedzę. Aplauz wyrażany brawami i głośnym dopingiem świadczył, że mali uczestnicy bawili się wspaniale. Na zakończenie spotkania każdy uczestnik narysował twarz dziecka na balonie. Balony powędrowały na wystawę.

2 czerwca 2016 / 00:00
6 czerwca 2016 / 00:00