Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

DZIEŃ MAMY I DZIEŃ RODZINY

Z okazji Dnia Mamy i Dnia Rodziny 7 czerwca br. w Sali Teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury dzieci i młodzież zaprezentowały zgromadzonej publiczności bogaty program artystyczny, w którym przedstawiły spektakl teatralny pt. „Dwa królestwa” w wykonaniu Grupy Teatralnej GCK „PROSCENIUM”. Nie zabrakło oczywiście wierszy i piosenek z okazji obchodzonego święta w wykonaniu Grupy Teatralnej GCK „Wiolonczela”. W kolejnej części programu wystawiony został spektakl teatralny pt. „Ocalona, by patrzeć sercem” w wykonaniu Zespołu „Kantyczki” w reżyserii pani Małgorzaty Bani polonistki MZS NR 3 w Gorlicach. Na zakończenie zabrzmiały słowa piosenki „A ja wolę moją mamę” dzieci wręczyły swoim rodzicom kwiaty.

Był to niezwykły dzień, w którym na twarzach rodziców i zaproszonych gości pojawił się uśmiech, wzruszenie i radość. Dziękujemy wszystkim rodzicom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło, życzymy, długich lat życia w zdrowiu i szczęściu.