Gorlicki Rynek

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

ERGO ROZPALIŁO GORLICKĄ PUBLICZNOŚĆ

W piątkowy wieczór 3 listopada plac rynku głównego pogrążył się w ciemności, aby po chwili móc zapłonąć a to za sprawą występu Teatru Eksperymentalnego GCK ERGO, który zaprezentował swój pokaz „Fireshow”.

Wspaniały taniec młodych tancerzy, cudowna muzyka i energia okrytych nocą Gorlic rozpaliły nie tylko serca publiczności, która tłumnie przybyła tego wieczoru ale i dusze młodych aktorów. Nieokiełznany żywioł ognia poddał się ruchom tancerzy tworząc wyjątkową atmosferę wśród wszystkich zebranych. Po raz kolejny młodzi ludzie w wyjątkowy sposób pokazali swoją pasję niesamowitej publiczności, która nie szczędziła braw.

Młodzi wykonawcy rozwijają swój talent dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy, która gwarantuje wysoką jakość ich występów. Każdy  kolejny spektakl wzbogacają nowymi umiejętnościami akrobatycznymi, elementami baletu i tańca nowoczesnego wnosząc do układów wiele unikalnych koncepcji, dzięki temu ich pokazy wzbudzają coraz większe zdumienie i zachwyt wśród całej publiczności.

Był to niezwykły pokaz a tancerze z Grupy ERGO znów udowodnili, że wytrwałą pracą i młodzieńczą charyzmą można uwolnić niezwykłą, a zarazem tajemniczą energię zdolną poruszać serca.

Dziękujemy młodym aktorom za  wspaniały występ i emocje jakich nam dostarczyli.

Zdjęcia i baner: Kuba Wszołek

Zdjęcia : Ewa Brudziewska