26
Luty
26 lutego 2018 08:00 — 2 marca 2018 17:00
Różne miejsca
Gorlice, Małopolskie
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

FERIE ZIMOWE W ŚWIETLICACH GCK

Ferie zimowe 2018 to dwa tygodnie, które minęły bardzo szybko. Panie instruktorki ze świetlic GCK zorganizowały w tym wolnym od nauki szkolnej czasie wiele ciekawych wydarzeń i zajęć dla dzieci i młodzieży. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się m.in. zajęcia o charakterze plastycznym (lepienie z masy solnej, tworzenie masek karnawałowych, walentynkowych serduszek i kartek, rysowanie przyjaciół, konkursy plastyczne), zajęcia ruchowe (zimowe spacery,  gry i zabawy rekreacyjne na świeżym powietrzu jak i w świetlicowych salach, turniej w piłkarzyki), wyjścia na seanse filmowe do kina „Kolory”, obserwacje przyrody, czytanie baśni, rozwiązywanie łamigłówek, sadzenie kwiatków doniczkowych. Zorganizowany został również wyjazd na narty biegowe na trasie Banica – Krzywa połączony z ogniskiem i pieczeniem kiełbasy.  Na zakończenie ferii 23 lutego odbył się międzyświetlicowy kulig w Regietowie, w programie którego znalazły się godzinna sanna, pieczenie kiełbasy a także zimowe zabawy na śniegu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy bawili się z nami w ciągu tych wspaniałych dwóch tygodni i zapraszamy do uczestniczenia w zajęciach proponowanych  w  Gorlickim Centrum Kultury oraz w  świetlicach GCK w trakcie roku szkolnego.

 

Szczegóły

Początek:
26 lutego 2018 / 08:00
Koniec:
2 marca 2018 / 17:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia