Rozpoczęcie:
26 października / 16:00
Koszt:

FOTOGRAFIA UTALENTOWANEJ MŁODZIEŻY

WERNISAŻ WYSTAWY „PIĘKNO BESKIDU NISKIEGO I ŁEMKOWSZCZYZNY OCZAMI DZIECI”

Grupie zdolnej młodzieży z naszego powiatu tuż u progu wakacji udało się skorzystać ze wspaniałej szansy, by doskonalić się w trudnej sztuce fotografii. W dniach 17-18 czerwca 2017 roku młodzi ludzie wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez znanego artystę Zbigniewa Podsiadło. Organizatorem szkolenia była prezes Stowarzyszenia „Skrawek Nieba” w Łosiu Urszula Klucznik-Kosińska. Zdjęcia, które wtedy powstały znalazły się na wystawie zatytułowanej „Piękno Beskidu Niskiego i Łemkowszczyzny oczami dzieci”. Podczas wernisażu w Domu Polsko-Słowackim Zbigniew Podsiadło nie szczędził ciepłych słów pod adresem zarówno uczestników pleneru jak i opiekujących się nimi nauczycieli: Arkadiusza Kapłona i Łukasza Stelmacha. Na wystawie można zobaczyć także zdjęcia całej grupy wykonane przez gorlickiego fotografa Jacka Kosibę. Zachęcamy do obejrzenia ekspozycji, by przekonać się, jak wygląda otaczająca nas przyroda z perspektywy młodego człowieka. Zapraszamy do 26 października.