2 czerwca 2020 08:00 — 15 lipca 2020 16:00

Wystawę można zwiedzać od wtorku do soboty w godz. 8.00-16.00

Finisaż: 23 czerwca 2020 (wtorek), godz. 17.00

Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach, Rynek 1

Wacław S. Bugno – tropiciel piękna i radości życia. Właściciel studia przy ul. 11 Listopada 9a. Artysta, fotografik, autor albumów i wystaw. Coach, trener, terapeuta, mistrz fotografii i bioenergoterapii.

Fotografie pochodzą ze świata niewidzialnego (dla człowieka). Kiedy tam zajrzymy, zauważymy jak zanika odległość i przestrzeń. Wszystko się zlewa tworząc jedność. A każdy z nas jest cząstką tej jedności. Jedną kroplą w oceanie.

“Oddzielając się od innych kropli, od świata, Boga, od innych ludzi – tracimy. Tracimy część oceanu, część siebie. Tracimy lwią część radości, mocy i bogactwa. Ale będąc w jedności ze światem – wkraczamy do ziemskiego raju. Ja już w nim mieszkam. A co Ty wybierasz?”

2 czerwca / 08:00
15 lipca / 16:00