Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

II ETAP PROJEKTU „ODYSEJA ŁEMKOWSKA” ROZPOCZĘTY

Rozpoczął się II etap – prób aktorskich i muzycznych do spektaklu na scenie Gorlickiego Centrum Kultury. Etap rozpoczął się 1 lipca 2019 r. i potrwa do premiery spektaklu – 7 sierpnia 2019 r. W trakcie tego etapu twórcy spotkają się z kolejnymi przedstawicielami kultury łemkowskiej w Gorlicach i okolicach, zbierając opowieści dotyczące legend, podań, ludzi, wierzeń i historii, które stanowić będą bazę dla ostatecznego scenariusza spektaklu. Publiczność gorlicka zaproszona zostanie na otwartą próbę realizowaną w formie czytania performatywnego z końcem lipca 2019. Więcej informacji wkrótce!

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY