Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

III EDYCJA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Trwa III edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Już od 10 września Małopolanie, którzy ukończyli 16 rok życia będą mogli wybrać spośród zgłoszonych zadań najlepsze, ich zdaniem, pomysły. Zwycięskie projekty zrealizuje Województwo Małopolskie.

Głosowanie potrwa do 5 października.

Głosować można na trzy sposoby. Aby wybrać faworyta w swoim subregionie mieszkańcy mogą oddać głos: na stronie www.bo.malopolska.pl, wrzucić kartę do urny w jednym z 23 punktów zlokalizowanych w każdym powiecie Małopolski lub przesłać listownie na adres Urzędu Marszałkowskiego. Każdy mieszkaniec dysponuje jednym głosem i może go wykorzystać na dowolne zadanie zgłoszone w jego subregionie. Wykaz zadań, punktów do głosowania oraz karta do głosowania dostępne są na stronie www.bo.malopolska.pl.