Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

IV WIOSENNY KONKURS RECYTATORSKI

W dniu 24 kwietnia 2018 r. w Gorlickim Centrum Kultury odbył się IV Wiosenny Konkurs Recytatorski w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Udział w konkursie wzięło 23 recytatorów. Po wysłuchaniu prezentacji Komisja Artystyczna w składzie: Dorota Zagórska, Małgorzata Kliś, Tomasz Tajak przyznała:

w kategorii I:

I miejsce dla Małgorzaty Wszołek z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kwiatonowicach

I miejsce dla Zuzanny Cisowskiej z Gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 6 w Gorlicach

wyróżnienia dla:

Marzeny Wąs ze Szkoły Podstawowej w Klęczanach

Juli Kaczmarczyk z Gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 3 w Gorlicach

Emilii Cisowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Gorlicach

Agnieszki Wojtas ze Szkoły Podstawowej w Bystrej

w kategorii II:

I miejsce dla Wiktora Rafy z I Liceum Ogólnokształcącego w Gorlicach

II miejsce dla  Diany Majerskiej z Zespołu Szkół nr 1 w Gorlicach

III miejsce dla Patrycji Praszałek z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorlicach

Nagrodę publiczności zdobyli:

w kategorii I – Julia Kaczmarczyk z Gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 3 w Gorlicach

w kategorii II – Wiktor Rafa z I Liceum Ogólnokształcącego w Gorlicach

Wszystkie osoby biorące udział w Konkursie otrzymały dyplomy pamiątkowe. Osoby wyróżnione nagrody książkowe. Organizator konkursu wraz z Komisja oceniającą składają serdeczne podziękowania nauczycielom za trud włożony w przygotowanie uczniów biorących udział w Konkursie oraz docenia wysoki poziom artystyczny wykonawców.

Organizatorzy składają również podziękowania dla sponsorów za ufundowanie nagród: Urzędowi Miejskiemu w Gorlicach, Starostwu Powiatowemu w Gorlicach.