8 grudnia 2015 18:00 — 25 grudnia 2015 19:30

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska

JAK WSPANIALE JEST BYĆ KOBIETĄ

Warsztaty Rozwoju Osobistego dla Kobiet

W miesiącu grudniu br. w Gorlickim Centrum Kultury oraz w Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach odbywały się Warsztaty Rozwoju Osobistego dla Kobiet pt. „Jak wspaniale jest być kobietą”. Poprowadziła je Karolina Górecka – reżyser, instruktor warsztatów teatralnych i rozwojowych. Zajęcia odbywały się w dwóch grupach, wzięły w nich udział 32 osoby.

Spotkania podzielone zostały na cztery bloki tematyczne:
1. Być. Dawać. Brać.
2. Odwaga. Siła.
3. Kobiecość. Zmysłowość.
4. Intuicja. Wiedza. Moc.

Kobieta to miłość, serdeczność, odwaga, ciepło, obecność, spokój, uczucie, dobroć, życie, szczęście, piękno, zrozumienie, delikatność, radość, moc.

„Uczestniczki poprzez skierowanie uwagi na własne odczucia mogły wejść w głębszy kontakt ze swoim ciałem, emocjami, samą sobą.
Kobieta daje kiedy jest pełna, kocha jeśli jest wypełniona miłością do siebie, jest obecna dla innych jeśli jest w dobrym kontakcie ze sobą.
Warsztaty to przestrzeń do bycia ze sobą – dla siebie, obdarowania siebie bezwarunkową miłością, karmienia się ruchem, muzyką, przyjaznym kontaktem z innymi kobietami”.

Karolina Górecka

Uczestniczki tak opisywały warsztaty po ich zakończeniu:

„Integracja kobiet w celu wzajemnego poznania, wymiany doświadczeń, rozwoju duchowego i intelektualnego. Praca nad umysłem, ciałem, duchem”.
„Dużo pozytywnej energii, nowe znajomości, poznawanie innych doświadczeń, rozwijanie zmysłowości.”
„Zajęcia pozwoliły mi się zrelaksować, poznać nowe osoby, ale i siebie.”

W styczniu rusza nowa tura warsztatów. Zapraszamy serdecznie. Więcej informacji już wkrótce na stronie GCK.

8 grudnia 2015 / 18:00
25 grudnia 2015 / 19:30