Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

JAMES HARRIES W GCK

W środę 24 stycznia na scenie Gorlickiego Centrum Kultury zagra koncert James Harries z Wielkiej Brytanii.

Start: 20.00
Wstęp: 25 zł

Do Polski z Wielkiej Brytanii przyleci James Harries! Jeśli o nim nie słyszałeś, wiedz, że to nienowa postać na muzycznej scenie. Ma na koncie sześć albumów, świetne recenzje w branżowej prasie i koncerty na całym świecie (ostatnio odwiedził m. in. Izrael, Chiny, Niemcy, Wietnam, Holandię i Słowację). Krytycy porównują jego twórczość do takich artystów jak Ryan Adams, Damien Rice i Jeff Buckley. Jego muzyka to wypadkowa folku, alt country i bluesa. Utwory Jamesa gościły w szesnastu międzynarodowych filmach! Podczas polskiej trasy koncertowej promować będzie nowy album „Live in Bratislava”.

– Ten chłopak ma złoty głos – „The Rolling Stone”

– James Harries jest zadziwiający – „Sunday Express”

– Zasługuje na Waszą uwagę! – „Daily Mirror”

– To co robi ten Brytyjczyk jest surowe, pierwotne i wykwintne – „Observer Music”

Teledysk

Strona internetowa Jamesa Harriesa: www.jamesharries.com

Kontakt: Agencja Koncertowa Borówka Music: www.facebook.com/borowkamusic/

Koncert Jamesa Harrisa to nie wszystko co dla was zaplanowaliśmy!
W ramach wydarzenia Bartłomiej Jucha będzie promował swoją debiutancką książkę Bank Violettakafer – Dział Depozytów Nadzwyczajnych.
ZAPRASZAMY NA MOCNO KULTURALNE WYDARZENIE !
„Wacław Willwood lubił swoje proste, ułożone życie zwykłego urzędnika bankowego i nie planował żadnych zmian. Wbrew swojej woli został jednak mianowany dyrektorem zagadkowego i dawno zamkniętego banku depozytowego położonego na odludziu. Ukryty w cieniu małopolskich wzgórz budynek skrywa w sobie wiele tajemnic i jest zamieszkany przez niezwykłych lokatorów. ponowne otwarcie placówki nie wszystkim się spodoba. Willwood będzie musiał wyruszyć w podróż do zapomnianych krain, by uratować życie i wypełnić powierzone mu zadanie, a to, co zobaczy, wystawi jego racjonalizm na ciężką próbę.”
Zapraszamy!!!