Gorlickie Centrum Kultury

Telefon:

JEZIORO ŁABĘDZIE w wykonaniu ROYAL LVIV BALLET

Szanowni Państwo,
ze względu na duże zainteresowanie sztuką baletową JEZIORO ŁABĘDZIE informujemy, że ROYAL LVIV BALLET – artyści Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej wystąpią u nas ponownie 12.12.2019 r. o godz. 18.00.

JEZIORO ŁABĘDZIE to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata.
Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów – Piotra Czajkowskiego wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego. Podczas polskiego tournèe w listopadzie/grudniu 2019r. – arcydzieło sztuki baletowej – „Jezioro łabędzie” Piotra Czajkowskiego zaprezentuje Royal Lviv Ballet.

Spektakl w 2 aktach i 4 odsłonach
Czas trwania spektaklu – 2 godziny

Royal Lviv Ballet to zespół złożony z najlepszych solistów, który występuje na scenach baletowych na całym świecie zdobywając prestiżowe, międzynarodowe nagrody.

Bilety: 85 zł, 80 zł
Bilety do nabycia w sekretariacie GCK lub na stronie: www.kupbilecik.pl

Zapraszamy!