Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska

KABARET MŁODYCH PANÓW – NOWY PROGRAM: „TO JEST CHORE”

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na program KABARETU MŁODYCH PANÓW pn. „TO JEST CHORE”, który odbędzie się 11 maja 2019 r. (sobota), o godz. 17:00 w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury.

„To jest chore” – najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

„To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

Bilety w cenie 75 zł do nabycia w sekretariacie Gorlickiego Centrum Kultury ( pn-pt w godzinach 9:00-15:30) oraz na biletyna.pl

Data:
11 maja 2019