Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

KABARET PARANIENORMALNI

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na najnowszy program kabaretu PARANIENORMALNI pt. „Z humorem czeba żyć”, który odbędzie się 23.11.2019 r. o godz. 17:30 w sali teatralnej GCK.

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! – oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa – niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.

Bilety w cenie 65 zł, 50 zł (balkon) dostępne w sekretariacie GCK oraz online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl.

ZAPRASZAMY!