Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska
zł50 – zł60

KABARET „SMILE”

Gorlickie Centrum Kultury zaprasza na występ Kabaretu „SMILE”, który odbędzie się 23 września br. o godz. 16:00 w sali teatralnej GCK. Zaprezentowany zostanie program pt. „To Ci tłumaczę!”.

„To Ci tłumaczę!”- to tytuł najnowszego programu kabaretu „SMILE” z Lublina. Jak sam tytuł sugeruje Andrzej, Paweł i Michał podczas prawie 2-godzinnego spektaklu starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Są to zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia, a kabaret „SMILE” wykona to w swoim stylu.

Dylematy teścia oraz problemy z naszym pięknym językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo).

Artyści zwracają też uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii oraz dopalaczy. Śmiało stwierdzić można, że to pierwsze z powodzeniem wykorzystują w nowym programie.

Czas trwania: 110 minut

Przyjdź, daj się wciągnąć w show i bądź jego częścią. Daj wytłumaczyć sobie kilka prostych tematów.

Cena biletu: 60 zł, 50 zł – balkon

Bilety do nabycia w sekretariacie GCK. Rezerwacja pod nr.: 18 353 56 95.

Bilety dostępne również na: www.kupbilecik.pl; www.biletynakabarety.pl.

Zapraszamy!

Data: