Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

KABARETOWA UCZTA W TOWARZYSTWIE MŁODYCH PANÓW

W sobotni wieczór gorliczanie przybyli tłumnie do Gorlickiego Centrum Kultury, by oklaskiwać Kabaret Młodych Panów. Niekwestionowani mistrzowie humoru zaprezentowali swój najnowszy program pt. „Bogowie”, który został znakomicie odebrany przez publiczność.

Mimo, że występ czwórki ze Śląska trwał aż 2 godziny, myślę, że nikt z obecnych na widowni widzów nie mógł narzekać na nudę. Młodzi Panowie przedstawili m.in. swoją wizję Bitwy pod Grunwaldem oraz programu Mam Talent. Najzabawniejszym skeczem okazał się jednak ten z udziałem osoby z publiczności, w którym jedna z pań musiała wcielić się w rolę córki wojskowego, o której wdzięki starał się chłopak poznany przez internet.

Po zakończeniu występu tłumy fanów ustawiły się w kolejce po autografy oraz  pamiątkowe zdjęcie.

Dziękujemy artystom za wspaniały wieczór.