21 stycznia 2018 08:00 — 25 stycznia 2018 17:00
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska

KONCERT FINAŁOWY PROJEKTU „WSPÓLNE KOLĘDOWANIE”

W niedzielne popołudnie 21 stycznia w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury odbył się koncert finałowy  projektu pn.  „Wspólne kolędowanie”. Na scenie wystąpili uczestnicy projektu, wraz z zespołem wokalno – instrumentalnym „KANTYLENA” ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Szymbarku. Wspólnie zaśpiewali i zagrali najpiękniejsze kolędy, pastorałki i pieśni bożonarodzeniowe.

Do kolędowania włączyli się Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla oraz Dyrektor Gorlickiego Centrum Kultury Janusz Zięba prezentując grę na gitarze. Śpiew solowy zaprezentowali podopieczni Gorlickiego Centrum Kultury oraz soliści zespołu wokalno – instrumentalnego „KANTYLENA”, a także przedstawicielka  RZT „Pogórzanie”.

Koordynatorem projektu pn. „Wspólne kolędowanie” był Bogusław Urzędowski – instruktor zajęć muzycznych GCK oraz  Grzegorz Fiega – opiekun zespołu wokalno – instrumentalnego  „KANTYLENA”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Zdjęcia:

Elwira Latasiewicz,Agnieszka Wacławczyk, Adam Szczepański – GCK