27 stycznia 2020 08:00 — 31 stycznia 2020 17:00

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK „HEJ W DZIEŃ NARODZENIA”

W niedzielne popołudnie 26 stycznia w Gorlickim Centrum Kultury odbył się koncert kolęd i pastorałek, podczas którego wystąpili: orkiestra smyczkowa Light String Orchestra pod kierownictwem Marcina Fejklowicza, Szalowski Zespół Wokalny oraz zespół wokalno-instrumentalny Kantylena pod kierownictwem Grzegorza Fiegi. Artyści zgromadzili liczną publiczność, a ze względu na kończący się okres Bożego Narodzenia, była to jedna z ostatnich okazji do wspólnego kolędowania. Na scenie zaprezentowane zostały dobrze wszystkim znane kolędy, ale również nie zabrakło w repertuarze bardziej współczesnych pastorałek czy utworów o tematyce świątecznej.

Bardzo dobrze przyjęty koncert „Hej w Dzień Narodzenia!”, wpisze się na stałe w harmonogram wydarzeń organizowanych w Gorlickim Centrum Kultury, dlatego już teraz serdecznie zapraszamy na kolejną jego odsłonę w przyszłym roku.

Zdjęcia: Sławomir Tokarski

27 stycznia / 08:00