Gorlickie Centrum Kultury

19 stycznia
Godzina:

KONCERT LAO CHE W GORLICKIM CENTRUM KULTURY

Po głębokim zastanowieniu i w porozumieniu z członkami zespołu Lao Che podjęliśmy decyzję o zmianie formuły koncertu zaplanowanego 19 stycznia 2019 w Gorlickim Centrum Kultury. Ze względu na ogłoszoną przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę żałobę narodową (trwać ona będzie od piątku 18.01.19 od godziny 17:00 do soboty 19.01.19 do godziny 19:00) koncert rozpocznie się o godzinie 19:30 minutą ciszy w hołdzie zmarłemu Prezydentowi. Wydarzenie to stanowić będzie artystyczną formę uczczenia pamięci Pawła Adamowicza, utwory z najnowszej płyty „Wiedza o społeczeństwie” poprzez swoją jakże aktualną treść będą impulsem do przemyśleń i próby osobistego zmierzenia się z zaistniałą sytuacją.

W Nowym Roku 2019 Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla serdecznie zaprasza na koncert zespołu „Lao Che„, promujący najnowszą płytę „Wiedza o społeczeństwie”. Koncert odbędzie się 19 stycznia 2019 roku o godzinie 19:30 w sali widowiskowej Gorlickiego Centrum Kultury.

Na nowej płycie zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr „Emade” Waglewski oraz Filip „Wieża” Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk – Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet) znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie.

Tytułowa „Wiedza o Społeczeństwie” to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina.

Zespół występuje w składzie:

Rafał Borycki – bas, wokal

Mariusz Denst – sampler, wokal

Hubert Dobaczewski – wokal, gitara

Maciek Dzierżanowski – instrumenty perkusyjne, Sammler, wokal

Michał Jastrzębski – Szwed –  perkusja

Karol Gola– saksofon, flet, klawisze

Filip Różański – instrumenty klawiszowe, wokal

BILETY

Cena biletów w przedsprzedaży 40 zł, w dniu koncertu 50 zł.

Bilety do nabycia w sekretariacie Gorlickiego Centrum Kultury ( w godzinach 9:00-15:30) oraz na Biletyna.pl

Serdecznie zapraszamy!