Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

KONCERT PIOTR NOWAK BAND – RELACJA

W minioną sobotę (16.11.19) w Gorlickim Centrum Kultury odbył się koncert grupy Piotr Nowak Band. Zespół zaprezentował utwory ze swojej najnowszej płyty „Live”, na której zgromadzony materiał nagrano w Studiu im. Budki Suflera Polskiego Radia Lublin. Koncert poprowadził Red. Jan Chojnacki dziennikarz muzyczny, popularyzator i miłośnik bluesa, autor książki „Blues z kapustą”, prowadzący audycji „Bielszy odcień bluesa”w radiowej Trójce.

Bluesowe brzmienia, niezastąpiony wokal Piotra Nowaka, atmosfera na scenie i Red. Jan Chojnacki z radiowej Trójki w roli konferansjera to kombinacja, którą widzowie słusznie nagrodzili owacjami na stojąco. Po koncercie widzowie mieli możliwość nabycia płyty zespołu, a także książki Jana Chojnackiego oraz zdobycia autografów artystów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Fot. Dział Promocji GCK

Fot. Sławomir Tokarski