08
luty
8 lutego 2017 18:00 — 11 lutego 2017 20:00
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach, Rynek 1, Gorlice, Małopolska, 38-300, Polska
Ładowanie Wydarzenia
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

„ATRAMENTOWA” – KONCERT STANISŁAWY CELIŃSKIEJ Z ZESPOŁEM POD KIEROWNICTWEM MACIEJA MURASZKO

8 lutego br. odbył się koncert Stanisławy Celińskiej, która wystąpiła na scenie Gorlickiego Centrum Kultury z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.
Artystka zabrała widzów w niezwykłą muzyczną podróż. Już od pierwszych chwil Celińska nawiązała doskonały kontakt z publicznością, która razem z nią doskonale się bawiła. Artystka z miejsca przełamała dystans, przekazała publiczności dobrą energię, którą później oddała podczas występu pełnego ciepła, ogromnej wrażliwości i spokoju. To prawdziwa gwiazda,niezwykle szczera w swoich występach.
Celińska stworzyła magiczną atmosferę koncertu, dzięki swojej charyzmatycznej osobowości i swobodzie. Oprócz anegdot związanych z poszczególnymi piosenkami dzieliła się z publicznością swoimi przemyśleniami jak z dobrymi przyjaciółmi.
Artystce towarzyszył zespół muzyczny pod kierownictwem Maciejem Muraszko, autorem wszystkich kompozycji. Zespół stworzył niezwykle urozmaiconą muzykę, która doskonale uzupełniała wokal artystki i wpisała się w treść piosenek.
Był to niezwykły koncert , który okazał się doskonałą mieszanką mądrych tekstów, łagodnej, nastrojowej muzyki z  nietuzinkową osobowością artystki obdarzonej darem zjednywania sobie ludzi czego wyrazem były gromkie brawa i bisy.
Fotorelacja – autor zdjęć:  Sławomir Tokarski

 

Szczegóły

Początek:
8 lutego 2017 / 18:00
Koniec:
11 lutego 2017 / 20:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia