Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

KONCERT WIEDEŃSKI

Gorlickie Centrum Kultury zaprasza Państwa na KONCERT WIEDEŃSKI, który odbędzie się 18 marca 2018 r. (niedziela) o godz. 17.00 w sali teatralnej.

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii
z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.:
Walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”,
Duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch- Tratsch”.
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Bilet wstępu – 60 zł
Bilety do nabycia w sekretariacie GCK. Rezerwacja pod nr tel. 18 353 56 95.

Zapraszamy serdecznie!