Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

KONKURS PLASTYKI OBRZĘDOWEJ NA PISANKĘ WIELKANOCNĄ

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z terenu powiatu gorlickiego.

Celem konkursu jest zachowanie elementów twórczości ludowej, rozbudzenie zainteresowań tradycyjną sztuką plastyczną oraz pełniejsze poznanie form kultury regionalnej wśród dzieci i młodzieży.

Chętni do wzięcia udziału w konkursie proszeni są o składanie swoich prac w Domu Polsko- Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach, Rynek 1 , w dniach i godzinach pracy tj; od wtorku do soboty, od godz. 8.00 do godz. 15.00 w terminie od 26 marca do 5 kwietnia 2019 roku.

Odczytanie protokołu oraz rozdanie nagród odbędzie się dnia 16 kwietnia 2019 roku o godz. 11.00 w Domu Polsko- Słowackim w Gorlicach, Rynek 1.

Regulamin: do pobrania

Zgoda na przetwarzanie danych oraz wykorzystanie wizerunku dziecka: do pobrania

Metryczka: do pobrania