29 maja 2018 17:00 — 27 czerwca 2018 16:00

KREATYWNY ŚWIAT MŁODYCH ARTYSTÓW

WERNISAŻ WYSTAWY „ŻYCIE JEST SZTUKĄ”

Pop-art, op-art, kubizm, futuryzm, surrealizm, faktury, struktury, ornamenty. Dla uczniów z pracowni zajęć artystycznych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szymbarku te pojęcia nie kryją w sobie żadnych tajemnic. Mieli to szczęście, że na swej drodze spotkali pełną pasji nauczycielkę Alinę Zachariasz-Kuciakowską, która poprowadziła ich artystyczną ścieżką i pokazała, że nie tyko zajęcia plastyczne ale całe „Życie jest sztuką” a ograniczać może ich tylko własna wyobraźnia. W pracach zaprezentowanych w Domu Polsko-Słowackim widoczne jest ogromne zaangażowanie młodych twórców, ich osobiste spojrzenie na sztukę i wielki wysiłek, jaki włożyli w wykonanie swoich dzieł. Wernisaż w dniu 29 maja 2018 roku pokazał, że nie brakuje im także radości i dumy z własnej pracy. Wystawa czynna będzie do 27 czerwca. Warto znaleźć chwilkę czasu i zajrzeć do kreatywnego świata młodych artystów. Serdecznie zapraszamy!

29 maja 2018 / 17:00
27 czerwca 2018 / 16:00