Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

LETNI OGRÓD UMIEJĘTNOŚCI-RELACJA

Dnia 1 lipca br. w Gorlickim Centrum Kultury odbył się „Letni ogród umiejętności”.

Piknik rodzinny zaplanowany w altanie w parku Mac Garvey’a, z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych został przeniesiony do budynku GCK. Nie przeszkodziło to uczestnikom w dobrej zabawie oraz aktywnym uczestnictwie w warsztatach i animacjach. Na scenie sali teatralnej zaprezentowali się muzycy i wokaliści z pracowni muzycznej GCK oraz tancerze z grupy „IGNISS GLOSS”. Równocześnie odbywały się warsztaty plastyczne, a w holu na parterze można było oglądać wystawę końcoworoczną grup plastycznych działających w pracowni plastycznej GCK. W sali kameralnej dzieci brały udział w grach i zabawach ruchowych. Punktem kulminacyjnym popołudnia był spektakl „Teatru Ruchu” z Krakowa pt. „Balonowe podróże”. Był to spektakl interaktywny, w którym widzowie porwani do zabawy tańczyli, śpiewali, a nawet konkurowali ze sobą podczas igrzysk sportowych.

„Letni ogród umiejętności” rozpoczął cykl wakacyjnych spotkań plastycznych, muzycznych, tanecznych i teatralnych w Gorlickim Centrum Kultury pod hasłem „Wakacyjny magiel”, na które serdecznie zapraszamy!