Sierpień

Zakończenie:
14 października / 23:00
Eurocash Grupa

„LOKALNI HEROSI” – PROJEKT NA ORGANIZACJĘ IV GORLICKIEGO JARMARKU BOŻONARODZENIOWEGO

Głosuj na gorlicki projekt!

Ruszyło głosowanie w akcji Lokalni Herosi! Dzięki Waszym głosom możemy zdobyć blisko 50 000 zł na organizację IV Gorlickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego!

Gorlicki Jarmark już od trzech lat przenosi mieszkańców w magiczny czas świąt Bożego Narodzenia. Jarmark to nie tylko stoiska i spacery wśród gwarnych straganów, a także wiele wydarzeń towarzyszących. Grant pozwoli na uatrakcyjnienie Gorlickiego Jarmarku o koncerty, spektakularny pokaz rzeźbienia w lodzie, wspólne kolędowanie, konkursy, warsztaty świąteczne, gotowanie na dużej patelni, degustacje lokalnych produktów, darmową karuzelę wenecką dla najmłodszych i inne atrakcje dla dzieci. Na gorlickim Rynku stanie Domek św. Mikołaja i Żywa Szopka. W całym wydarzeniu nie chodzi jednak tylko o zakupy, ale przede wszystkim o spotkania, integrację mieszkańców, radosną i rodzinną atmosferę.

Jak głosować?
Głosowanie trwa od 15 sierpnia do 14 października 2018 r., czyli dwa miesiące. Głosować można codziennie na: www.herosiprzedsiebiorczosci.pl

Można oddać jeden głos dziennie na wybrany projekt, klikając przycisk „Oddaj głos” – projekt uzyskuje wtedy 1 punkt.

Aby zwiększyć szansę na wygraną projektu można robić zakupy w wybranym sklepie (Delikatesy Centrum przy ul. Dukielskiej w Gorlicach), zrobić zdjęcie paragonu i wysłać MMS-em na numer 661 005 990 lub dodać go do formularza na stronie internetowej. Głos z paragonem do 15 zł to 5 punktów, a z paragonem powyżej 15 zł to aż 10 punktów.

Do akcji Lokalni Herosi zostało zgłoszonych ponad 400 projektów. Nasz projekt walczy w obszarze tematycznym KULTURA w kategorii grantów w wysokości od 11 do 50 tys. zł.

Gorlickie Centrum Kultury oraz przedsiębiorstwo ELZA Sp. z o.o. Sp.k. Delikatesy Centrum przy ul. Dukielskiej w Gorlicach są Partnerami projektu.

Konkurs grantowy „Lokalni herosi – 100 inicjatyw przedsiębiorców na 100-lecie niepodległości” organizowany jest przez Eurocash S.A. Konkurs ma wspierać rozwój społeczności lokalnych oraz mieszkańców.

Źródło: Urząd Miejski w Gorlicach