Małopolskie Centrum Kultury „SOKÓŁ”
ul. Długosza 3

Nowy Sącz, Małopolskie 33-300 Polska

MAŁY TEATR DUŻYCH EMOCJI

Konkurs plastyczny

W roku bieżącym z uwagi na 30 jubileuszową edycję „Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK” festiwalowi towarzyszył będzie konkurs plastyczny pn. „MAŁY TEATR DUŻYCH EMOCJI”, do którego zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 4-16 lat.

Organizatorem konkursu jest Małopolskie Centrum Kultury „SOKÓŁ” w Nowym Sączu.

Ideą konkursu jest umożliwienie odbiorcom sztuki teatralnej w wykonaniu dzieci  i młodzieży, bezpośredniego wyrażenia swoich emocji i obserwacji poprzez prace plastyczne. Chcemy zainspirować uczestników Festiwalu do łączenia przeżyć scenicznych z wypowiedzią artystyczną. Zachęcamy, aby adresaci konkursu najpierw zostali najważniejszym składnikiem bajdurkowych przeglądów – sprawdzili się jako młodzi aktorzy i publiczność – a następnie przygotowali projekt plastyczny będący interpretacją przeżyć, jakie im towarzyszyły w czasie oglądanych spektakli, stanowiący autentyczną opowieść o tym czym dla młodego widza jest teatr w wykonaniu swoich rówieśników.

Najlepsze projekty zostaną nagrodzone i zaprezentowane na wystawie towarzyszącej czerwcowej gali finałowej 30. BAJDURKA w Nowym Sączu.

Prace należy składać do 18 maja br. na adres:

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ

ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz

z dopiskiem „Konkurs MAŁY TEATR DUŻYCH EMOCJI”

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się
9 czerwca br.

Karta zgłoszenia