Rozpoczęcie:
Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

MIĘDZYŚWIETLICOWA WYCIECZKA DO KRAKOWA

Lato ze Świetlicami Gorlickiego Centrum Kultury to prawdziwa przygoda!
5 lipca zaprosiliśmy uczestników zajęć świetlicowych na wycieczkę do cudnego Krakowa. Dzieci odwiedziły Centrum Nauki i Zabawy z Klockami Lego, gdzie uczestniczyły w interaktywnych warsztatach, poznawały świat robotów oraz były odkrywcami w laboratorium Profesora Klockowskiego. Krakowski Rynek przywitał nas gorącymi promieniami słońca. Spacer połączyliśmy z oglądaniem zabytków najsłynniejszego rynku w Polsce. Kolejnym, wyczekiwanym punktem wyprawy był Ogród Zoologiczny. Wspaniale wkomponowany w krajobraz Lasu Wolskiego dostarczył młodym wędrowcom pozytywnych emocji. Wielu z nich czekało na spotkanie ze słoniem lub pingwinem. Pełni wrażeń, do Gorlic wróciliśmy w późnych godzinach wieczornych.

Więcej informacji dotyczących wakacyjnych wydarzeń w ŚWIETLICACH OSIEDLOWYCH GCK znajduje się na świetlicowym profilu na facebooku.