Gorlickie Centrum Kultury

Telefon:

MISTYFIKACJA

Spektakl teatralny

W dniu 15 maja br. w Gorlickim Centrum Kultury wystąpił Zespół Teatralny Czterech Pokoleń „Otwarte drzwi”, który zaprezentował spektakl „Mistyfikacja” wg. „Next ex” Juliusza Machulskiego w reżyserii Teresy Klimek. Premiera sztuki odbyła się w GCK 17 kwietnia br.

Zespół Teatralny Czterech Pokoleń „Otwarte Drzwi” –  to grupa działająca w Gorlickim Centrum Kultury, która powstała na początku 2012 roku. Tworzą ją osoby w przedziale wiekowym od 20 – 85 lat. Aktorzy to osoby zajmujące się na co dzień pracą zawodową oraz emeryci, którym nie brak dystansu do życia, poczucia humoru oraz zaangażowania  w realizację najbardziej szalonych pomysłów. W 2013 roku zadebiutowali sztuką Michała Bałuckiego „Gęsi i gąski” a w kolejnych latach zachwycili zgromadzoną publiczność spektaklem „Pani Dulska przed sądem” Gabrieli Zapolskiej. Dnia 17 kwietnia br. odbyła się premiera sztuki teatralnej pt. „Mistyfikacja” wg  „Next ex” Juliusza Machulskiego. Opiekunem i reżyserem spektakli jest Teresa Klimek.

Autor zdjęć: Andrzej Woźniak