MŁODZIEŻ KOCHA FOTOGRAFIĘ!

ROZDANIE NAGRÓD W KONKURSIE „MÓJ BESKID NISKI”

Ponad 300 prac zostało zgłoszonych do VII Polsko-Słowackiego Konkursu Fotograficznego „Mój Beskid Niski”. O czym to świadczy? Oczywiście o tym, że młodzież kocha fotografię, chce się jej uczyć, pracuje, by rozwijać swój warsztat i nie boi się porównań. Najlepsi młodzi fotografowie we wtorek 5 grudnia, tuż przed Mikołajkami, odebrali w Domu Polsko-Słowackim dyplomy wraz z nagrodami. Wielką radością dla organizatorów był fakt, że wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele zarówno polskich jak i słowackich szkół. Uroczystość swoją obecnością zaszczycił zastępca burmistrza miasta Bardejova Marcel Tribus, natomiast w imieniu burmistrza Gorlic przemawiał kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Aleksander Augustyn. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i wernisażu, serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy również na wystawę pokonkursową, którą można zwiedzać do 10 stycznia 2018 roku.

Fot. Teodor Włosek, UM w Gorlicach

Nagrodzone prace