Rozpoczęcie:
18 grudnia 2019 / 16:00
Event Categories:
,

NAJPIĘKNIEJSZE SZOPKI 2019 WYBRANE!

Grudzień w pełni, święta coraz bliżej, czas więc także na szopki bożonarodzeniowe.

Czwartek 5 grudnia 2019 roku będzie z pewnością miłym wspomnieniem dla tych wszystkich, którzy w XV Gorlickim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych zostali docenieni przez jurorów. W Domu Polsko-Słowackim podczas uroczystego otwarcia wystawy pokonkursowej odebrali nagrody i wyróżnienia za najpiękniejsze prace.

Wernisażowi towarzyszyła radosna atmosfera zbliżających się świąt Bożego Narodzenia również dzięki życzeniom, które wszystkim obecnym złożyli: radna Rady Miasta Gorlice Maria Ludwin, kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych UM w Gorlicach Aleksander Augustyn oraz dyrektor GCK Janusz Zięba.

Wystawę stajenek betlejemskich można oglądać do 18 grudnia 2019 roku w Domu Polsko-Słowackim. Serdecznie zapraszamy!

Fot. Teodor Włosek, UM w Gorlicach