Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska

NAJPIĘKNIEJSZE SZOPKI 2019 WYBRANE!

Grudzień w pełni, święta coraz bliżej, czas więc także na szopki bożonarodzeniowe.

Czwartek 5 grudnia 2019 roku będzie z pewnością miłym wspomnieniem dla tych wszystkich, którzy w XV Gorlickim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych zostali docenieni przez jurorów. W Domu Polsko-Słowackim podczas uroczystego otwarcia wystawy pokonkursowej odebrali nagrody i wyróżnienia za najpiękniejsze prace.

Wernisażowi towarzyszyła radosna atmosfera zbliżających się świąt Bożego Narodzenia również dzięki życzeniom, które wszystkim obecnym złożyli: radna Rady Miasta Gorlice Maria Ludwin, kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych UM w Gorlicach Aleksander Augustyn oraz dyrektor GCK Janusz Zięba.

Wystawę stajenek betlejemskich można oglądać do 18 grudnia 2019 roku w Domu Polsko-Słowackim. Serdecznie zapraszamy!

Fot. Teodor Włosek, UM w Gorlicach

Data:
8 grudnia 2019
Czas:
Cena:
Wydarzenie Kategorie:
,
|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

Wydarzenie co 1 dni, które rozpoczynają się o 08:00, powtarzające się do 18 grudnia 2019