Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

NOCNA ZMIANA BLUESA

W niedzielny wieczór 9 lutego br. blues zawładnął Gorlickim Centrum Kultury, a to za sprawą koncertu grupy „Nocna Zmiana Bluesa” ze Sławkiem Wierzcholskim na czele. Koncert oprócz sporej dawki dobrej muzyki zawierał kilka ciekawych, a także zaskakujących elementów choćby takich jak gra na tarce, używanej przed laty podczas prania bielizny, przez lidera zespołu żartobliwie nazywanej „wash board”. Sławek Wierzcholski jako wirtuoz harmonijki ustnej w przerwach między utworami raczył publiczność także anegdotami i informacjami na temat tegoż instrumentu, co czyniło koncert jeszcze bardziej atrakcyjnym. Nie obyło się również bez włączenia widzów do śpiewu czy dowcipnej zamiany instrumentów pomiędzy muzykami. Wieczór z „Nocną Zmianą Bluesa” należy zaliczyć do niezwykle udanych.

Gorlickie Centrum Kultury składa serdeczne podziękowania Urzędowi Miejskiemu w Gorlicach za wsparcie w realizacji tego wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.