21 maja 2016 14:00 — 22 maja 2016 16:00

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska

ORIENTALNE WARSZTATY PLASTYCZNE

POD KIERUNKIEM MAGDY RAK I TOMASZA TAJAKA

Sobota 21 maja 2016 roku w Domu Polsko-Słowackim rozpoczęła się w stylu japońskim pokazem formowania bonsai. Orientem zainspirowały się także dzieci uczestniczące w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez Gorlickie Centrum Kultury pod okiem instruktorki Magdy Rak i Tomasza Tajaka z kwiaciarni „Kwiaty Unikaty”. Młodzi artyści wykorzystując własną wyobraźnię i technikę lawowania tworzyli wachlarze, które następnie uformowały wielobarwną postać japońskiej damy. Do zabawy włączył się nawet wiatr, który zdmuchiwał ze stołów kolorowe kartki. Rodzice mogli natomiast obejrzeć wystawę czarno-białych prac uczestników grup plastycznych działających przy GCK zaprezentowaną w sali konferencyjnej Domu Polsko-Słowackiego.

21 maja 2016 / 14:00
22 maja 2016 / 16:00