Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

„PATRZYSZ NA MNIE?”-RELACJA Z WERNISAŻU WYSTAWY PRACOWNI PLASTYCZNEJ GCK

W dniu dzisiejszym (30.04.19) w Domu Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach odbył się wernisaż wystawy prac plastycznych, które powstały na przestrzeni ostatniego półtora roku w Pracowniach Plastycznych Gorlickiego Centrum Kultury, których instruktorami są Magdalena Rak i Tomasz Tajak.

Uroczystego otwarcia wystawy dokonał Dyrektor Gorlickiego Centrum Kultury Janusz Zięba wraz z instruktorami plastyki, a grono młodych artystów reprezentowała Wiktoria Korneusz. Przybyli goście wypełnili po brzegi salę Domu Polsko-Słowackiego, a atmosfera wzajemnej serdeczności sprawiła, że wernisaż stał się niezwykłym, pełnym pozytywnych emocji świętem młodych artystów.

Na wystawie zgromadzono ponad 400 prac, autorstwa 100 uczestników zajęć plastycznych Pracowni GCK, w wieku 5-16 lat.

Organizatorzy składają szczególne podziękowania rodzicom dzieci, którzy włączyli się w przygotowania przynosząc upieczone domowe ciasta i przekąski.

Wystawa otwarta będzie od 30 kwietnia do 30 maja br.