PODSUMOWANIE IX KONKURSU „MÓJ BESKID NISKI”

Nagrody w IX edycji Polsko-Słowackiego Konkursu Fotograficznego „Mój Beskid Niski” zostały rozdane. Podczas wernisażu wystawy pokonkursowej, odbywającego się 3 grudnia 2019 roku w Domu Polsko-Słowackim, młodym artystom towarzyszyły pozytywne emocje wynikające z faktu docenienia przez jury profesjonalnych fotografów.

Tegoroczna edycja była wyjątkowa pod względem ilości nadesłanych prac, ponieważ było ich ponad 500. Również wysoki poziom artystyczny fotografii niezmiennie od lat jest powodem do dumy dla organizatorów konkursu. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym, dziękujemy także wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłej jubileuszowej X edycji. Obecna wystawa czynna będzie do 10 stycznia 2020 roku.

fot. Teodor Włosek, UM w Gorlicach