3 września 2018 08:00 — 6 września 2018 17:00
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska

PODSUMOWANIE WAKACYJNEGO SIERPNIA 2018

Gorlickie Centrum Kultury oraz instruktorzy świetlic GCK serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom warsztatów, wycieczek i różnorodnych zajęć za udział i wielkie zaangażowanie w zorganizowane akcje. Jak co roku staraliśmy się zaoferować dzieciom i młodzieży wiele atrakcji, aby letni wypoczynek służył również rozwijaniu kreatywności, umiejętności pracy w grupie, zdolności manualnych, tanecznych, wokalnych oraz teatralnych.

Instruktorzy poprowadzili szereg warsztatów tematycznych, takich jak zajęcia plastyczne, warsztaty plecenia wianków;  teatralne podczas otwartej próby do nowego spektaklu „Dorotka w krainie OZ”, taneczne z Regionalnym Zespołem Tanecznym „Pogórzanie” oraz warsztaty „Latino Dance”, a także zajęcia muzyczne. Warsztaty robotów odbywające się  już tradycyjnie w Gorlickim Centrum Kultury cieszyły się również ogromnym zainteresowaniem dzieci.

Również w świetlicach osiedlowych wakacyjny sierpień minął aktywnie. Nie brakło rozlicznych zabaw, łamigłówek, warsztatów  plastycznych czy turnieju gry w piłkarzyki.

Z każdym rokiem staramy się doskonalić ofertę zajęć wakacyjnych Gorlickiego Centrum Kultury, tak aby zaproponowane zajęcia i ich forma były jak najbardziej atrakcyjne dla ich uczestników. Koniec Akcji Lato 2018 oznacza również, iż rozpoczynamy wiele fantastycznych zajęć dla dzieci i młodzieży, a ich pełna oferta niebawem będzie dostępna na stronie Gorlickiego Centrum Kultury.

Już teraz serdecznie zapraszamy!

fotorelacja – Gorlickie Centrum Kultury

fotorelacja – świetlice osiedlowe