Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

POMÓŻMY ĆMOM ROZWINĄĆ SKRZYDŁA W REALIZACJI PASJI

Grupa filmowa „ĆMY” działająca w Gorlickim Centrum Kultury prosi o wsparcie! W ciągu miesiąca chcą zebrać 10 000 zł na realizację filmu. Zbiórka pieniędzy trwa na portalu Polakpotrafi.pl. Liczy się każda złotówka.

Grupa Filmowa „ĆMY” założona została 8 sierpnia 2017 roku i od tamtego momentu, działając w Gorlickim Centrum Kultury nieprzerwanie się rozwija. Zrzesza ludzi głównie z Gorlic i okolic, ludzi ambitnych, kreatywnych i gotowych do działania. Na początku było ich sześcioro, teraz jest niemal pięć razy tyle. Jednak żeby utrzymać to tempo rozwoju i dalej „lecieć” potrzebują Twojego wsparcia.

Co to za projekt?

Nasz pierwszy projekt to serial grozy utrzymany w stylizacji lat 80. Kolorowe stroje, szalone fryzury i ogólna beztroska to rzeczy, które zobaczysz na ekranie, a to wszystko doprawione dreszczem emocji i strachu. „Krótka historia o biwaku” to nasz hołd dla oldschoolowych horrorów klasy B jak i samych lat 80. XX wieku. Historia opowiada o piątce przyjaciół, która pewnej chłodnej nocy postanawia wybrać się na nocny biwak w lesie. Jest ognisko a przy ognisku są mrożące krew w żyłach opowieści, jednak z każdą kolejną historią otaczająca naszych bohaterów rzeczywistość zmienia się, upodobniając się do snutych przez nich opowieści.

Dlaczego są Ćmami?

Bo lecimy w kierunku naszej pasji niczym ćmy do światła 😉 Jesteśmy amatorami, jednak każdy z nas posiada pewne doświadczenie w zakresie aktorstwa i szeroko pojętej kinematografii. W swoich produkcjach poruszać chcemy istotne moralnie i społecznie tematy, naszą największą inspiracją są ludzie i sytuacje, które spotykamy na co dzień. A to wraz z nutką szaleństwa i dużą dozą kreatywności daje mieszankę wybuchową.