Gorlickie Centrum Kultury

Telefon:

POZYTYWNA DYSCYPLINA – WARSZTATY DLA RODZICÓW

Drogi Rodzicu!

Jeśli masz dość codziennych sprzeczek o proste rzeczy, mówienia po kilka razy tego samego, podczas gdy dziecko i tak nie słucha, codziennych przepychanek przy ubieraniu się, myciu zębów, na placu zabaw, masz dość tego, że dziecko ciągle stawia na swoim a Ty musisz mu ulegać lub walczyć z nim, dość przypominania, upominania, wyciągania konsekwencji…

… to zapraszam na warsztat wprowadzający do Pozytywnej Dyscypliny, na którym z szacunkiem do siebie i do dziecka rozwiążemy powyższe problemy i nie tylko. Poświęcając 2,5 godziny swojego cennego czasu, zyskasz umiejętności, z których będziesz mógł korzystać na co dzień, które ułatwią Ci dogadanie się z Twoim dzieckiem, a Ty nie będziesz miał poczucia winy, frustracji i zepsutego humoru… Będziesz miał za to więcej czasu na radość i okazywanie miłości, a przy okazji nauczysz swoje dziecko ważnych życiowych kompetencji.

Sporo jak na jedno spotkanie, prawda?

Czym w ogóle jest pozytywna dyscyplina? To cudowne, pełne miłości podejście do wychowywania dzieci zgodne z komunikacją bez przemocy (NVC) oraz Montessori, oparte na potrzebie przynależności i znaczenia oraz wzajemnym szacunku, bazujące na wiedzy naukowej i zbadane, z 35-letnią praktyką.

Termin: środa, 07.08.2019, godz. 18:00-20:30

Miejsce: Gorlickie Centrum Kultury, ul. Michalusa 4

Cena: 40 zł/osoba, 70 zł/para, cena zawiera poczęstunek

Zapisy: najpóźniej do dn. 05.08 drogą mailową na adres paulina.pozytywnadyscyplina@gmail.com, proszę o podanie w temacie maila swojego nazwiska oraz terminu warsztatów.

Paulina Tarasińska

Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny