Sierpień

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

PREMIERA SPEKTAKLU „JA JESTEM PAMIĘCIĄ” – RELACJA Z WYDARZENIA

W dniu 7 sierpnia br. w Gorlickim Centrum Kultury odbyła się premiera spektaklu „Ja Jestem Pamięcią”, realizowanego w ramach projektu „Odyseja Łemkowska”.

Projekt Dofinansowano ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Reżyserem spektaklu oraz autorem scenografii jest Wojciech Faruga, a wystąpili: Jakub Kruczek, Krystian Łysoń, Oscar Mafa, Nina Minor, Katarzyna Pawłowska, Kamil Hudzik, Maria Haluch-Grądalska, Katarzyna Cetnarowska, Małgorzata Bania, Marlena Pachla, Agnieszka Witusik, Jacek Leśniak, Aneta Karpińska, Natalia Małecka, Apolonia Geppert, Weronika Wronowska, Oliwia Świątek, Izabela Krzyszycha, Oliwia Przybyłowicz, Karolina Tomasik, Zofia Krzyszycha.

Spektakl „Ja Jestem Pamięcią” na długo pozostanie ważnym wydarzeniem na mapie kulturalnej Gorlic, a cały projekt można uznać za wielki sukces reżysera, aktorów, koordynatorów, organizatorów i partnerów.

Wydarzenie zgromadziło liczną widownię, ale osoby, które chciałyby zobaczyć spektakl serdecznie zapraszamy na kolejny pokaz 11 sierpnia br., na godzinę 19:00 do Gorlickiego Centrum Kultury. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.